1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
vanaf Ubud/Sanur | € 470,- p.p. | € 281,- p.p. | € 246,- p.p. | € 253,- p.p. | € 240,- p.p. | € 246,- p.p. |
vanaf Amed | € 510,- p.p. | € 302,- p.p. | € 259,- p.p. | € 263,- p.p. | € 255,- p.p. | € 259,- p.p. |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
vanaf Ubud/Sanur | € 470,- p.p. | € 281,- p.p. | € 246,- p.p. | |||
vanaf Amed | € 510,- p.p. | € 302,- p.p. | € 259,- p.p. | |||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
vanaf Ubud/Sanur | € 253,- p.p. | € 240,- p.p. | € 246,- p.p. | |||
vanaf Amed | € 263,- p.p. | € 255,- p.p. | € 259,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
Vanaf Pemuteran/Lovina/Munduk | € 184,- p.p. | € 91,- p.p. | € 67,- p.p. | € 68,- p.p. | € 62,- p.p. | € 59,- p.p. |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
Vanaf Pemuteran/Lovina/Munduk | € 184,- p.p. | € 91,- p.p. | € 67,- p.p. | |||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
Vanaf Pemuteran/Lovina/Munduk | € 68,- p.p. | € 62,- p.p. | € 59,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 39,- p.p. | € 45,- p.p. | € 41,- p.p. | € 45,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 39,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 45,- p.p. | € 41,- p.p. | € 45,- p.p. |
Footprint Travel heeft ons enorm geholpen structuur te geven aan onze familiereis op Java
10Vanaf minuut 1 was alles heel goed geregeld met ruimte voor eigen invulling.
9Een inspirerende en prima verzorgde reis op Bali met enthousiaste chauffeurs
9
Footprint Travel heeft ons enorm geholpen structuur te geven aan onze familiereis op Java
― Evert Pauw. 02-10-2019
Footprint Travel weet na een korte inventarisatie zeer snel in te schatten wat de behoeften zijn die er aangegeven worden. Vervolgens wordt er maatwerk geleverd die ook nog een keer tegen het licht wordt gehouden om de laatste puntjes op de i te zetten. Kortom professioneel, betrokken en met passie. Zeer goed.
De organisatie
Alle accommodaties vond ik uitstekend en prima service. Ik vond de excursies allen heel interessant. Wat er bovenal uitspringt zijn de gidsen en chauffeurs; allen goede beheersing van Engelse taal, soms Nederlands zelfs. Allemaal bijzonder vriendelijke en capabele mensen. De organisatie was bijzonder goed!!
Vanaf minuut 1 was alles heel goed geregeld met ruimte voor eigen invulling.
― Sjoerd van Horssen. 02-10-2019
Accommodaties
Alle hotels waren van goede kwaliteit. Leuk dat er af en toe guesthouses tussen zaten voor een leuke afwisseling. Seri resort op Gili Meno was echt super. Maar ook de nacht op de koffieplantage in Kaliklatak bij Ijen was een bijzondere ervaring.
Organisatie
Vooraf was ik benieuwd wat we aan zouden treffen. Maar vanaf minuut 1 was alles heel goed geregeld. De chauffeurs spraken allemaal prima Engels en wilden graag wat vertellen over de omgeving. De treinreizen gingen als vanzelf en fijn dat je bij aankomst gelijk wist waar je heen moest. Ook de excursies waren goed geregeld en er was ruimte om een eigen invulling te geven. Gedurende de reis hebben we geen contact hoeven opnemen met de reisorganisatie. Alles was wat ons betreft heel goed geregeld.
Bekijk de foto's
Combinatie van actief, rust en elke dag heerlijk eten!
― Jetze. 20-08-2019
Divers, mooie mensen, prachtig en mooie ervaring!
Onze complimenten voor de hele begeleiding! Van lokale organisatie, gidsen en chauffeurs niets dan lof. Ook de extra informatieboeken over Java, Bali en het dagprogramma was uitstekend verzorgd.
Absoluut niet missen
Het uitzicht op de Bromo, wandelen tussen de rijstvelden, fietsen door dorpjes. Het drukke Java en het relaxte Bali. Moslims en Hindoeïsme. De drukte van Yogyakarta en rust van Sukuh. Actief, rust en elke dag heerlijk eten. Een zeer gevarieerde reis die wordt afgesloten met een paar dagen op Gili Meno, een bounty eiland met witte stranden en heldere zeer om te snorkelen en duiken!
De excursies
Fietstocht 1e dag bij de Borobudur georganiseerd door hotel is een aanrader. Verder waren de inbegrepen excursies voor de surnise naar de Borobudur en de jeeptochten bij de Bromo prachtig. We hebben verder erg genoten van de culinaire scootertrip in Yogya! Vier hele enthousiaste meiden zijn met ons door de stad gereden. Ook de wandeltochten bij Sukuh op Java vonden we prachtig. Op Gili Meno tot slot nog heerlijk gedoken!!
Prachtige vakantie op Bali en Gili eilanden
― S. en T.. 06-08-2019
Goede accommodaties. Ontzettend goed geregeld!!
Top reis! Afwisselend en goed georganiseerd.
― Arjen V.. 15-07-2019
Een inspirerende en prima verzorgde reis op Bali met enthousiaste chauffeurs
― Piet Hein de Bok. 23-10-2018
Alle resorts waren verzorgd en goed. Alleen in Munduk zaten we helaas niet in het voorkeurshotel van Footprint Travel. We zaten in een andere accommodatie, waar we de enigen waren, aan de rand van het dorp. Het voorkeurs hotel had meer activiteiten te bieden.
Zowel de excursie rond Ubud, de snorkeltocht naar de Liberty bij Amed en die bij Permiteran zijn de moeite waard, evenals de trektocht door de sawa's bij Siderman. De dolfijnenexcursie bij Lovina was minder: we hadden enorm veel medelijden met de dolfijnen; die veel last moeten hebben van het motorlawaai van de wel 100 boten, die op ze af raceden zo gauw er een vin boven het water uit kwam.
Zowel in Nederland als in Bali zijn we goed opgevangen. En we waren zeer te spreken over de uitgebreide documentatie die ons vooraf en op Bali is aangereikt. In een volstrekt vreemde cultuur is het prettig ,vooraf te worden geinformeerd over de do's en don'ts die er van de toerist verwacht worden. En onze taxi-chauffeurs spraken voldoende Engels en waren bereid om ook te gidsen.
Een onwijs gave reis!
― Maxime en Yvonne. 19-10-2018
Wij vonden het alleen jammer dat het informatiepakket pas bij aankomst verstrekt werd.
De reis begon met de sunrise hiking bij de Mount Batur. Het was een leuke excursie, maar voor ons kwam de excursie helaas te vroeg (de nacht nadat wij waren aangekomen). De excursie zouden wij zeker aanraden, maar zeker niet de nacht nadat je aankomt in Bali.
Tijdens een trip naar Bali mag een verblijf op Nusa Lembongan niet ontbreken. De sfeer op dit eiland is relaxt, je ziet er onwijs mooie dingen met het snorkelen en de stranden zijn daar erg mooi! Sukamade was een bijzondere ervaring en het uitzetten van de schildpadjes op het strand was erg leuk. De wandeling door de rijstvelden vonden wij zeker ook de moeite waard. Het beklimmen van de Ijen was best pittig, maar het uitzicht onderweg en uiteindelijk over het meer was erg mooi.
Bekijk de foto's
Een geweldige rondreis!
― Johanneke Helmers. 24-08-2018
Ons favoriete hotel was absoluut Barong Villas in Sidemen: topper! Wat een fantastische plek! Hier wilden we nooit meer weg, al regende het te veel. Supermooie kamers, vooral door de veranda die ons boven de prachtige natuur liet zitten. De kinderen noemden dit de boomhut en waren ook weg van het hotel, ondanks het kleine zwembad. Maar door de regen gebruikten we die niet veel. Eten was supergoed op het wat karige ontbijt na, maar dat werd echt ruimschoots goedgemaakt door de lunch en avondeten. Zo leuk dat je ook op je eigen veranda mag eten. Ze komen het allemaal brengen, echt top! Een bijzondere locatie, met bijzondere mensen ook, die heel betrokken zijn en er alles aan willen doen om het je naar de zin te maken.
De organisatie was echt fantastisch allemaal. Alles liep gesmeerd, iedereen was eerder te vroeg aanwezig dan te laat, chauffeurs reden allemaal keurig Ook heel fijn om een sms te krijgen van een lokale contactpersoon en top dat we werden geïnformeerd over de aardbeving. Dat voelt echt verzorgd. Ook top hoe jullie omgingen met de omboeking van Gili maar Candi Dasa
Bekijk de foto's
Gezwommen met heel veel grote manta’s!!
― Familie van vier. 21-08-2018
Het is echt de moeite waard om de junglewalk bij Bukit Lawang uit te breiden met drie uur: een dikke aanrader. De junglewalk bij Tangkahan hebben we overgeslagen ivm ziekte, maar 's middags wel het tuben gedaan, echt een aanrader, geweldig mooi gezwommen en geluncht bij de waterval!
Het contact met de lokale chauffeurs was heel erg leuk! We hadden aardige chauffeurs en het was leuk met hen te praten. We konden veel vragen stellen en ze leken het leuk te vinden om te vertellen. Soms was het wel wat lastig te communiceren, omdat ze de Engelse taal toch wat minder machtig waren. Mijn ‘Wat en hoe' Indonesisch handboekje bracht dan soms uitkomst. Zowel ik als de chauffeurs vonden dat erg leuk.
Bekijk de foto's
We hebben een heerlijke vakantie op Bali en Gili Trawangan gehad!
― Tanja Nijhuis. 13-08-2018
Alle accomodaties waar we verbleven waren goed, behalve het hotel in Lovina. Dit was verouderd, viezig en lawaaiig van de weg en terugkerende stappers. In Ubud hadden we een upgrade en dat was heerlijk (erg goed ontbijt), Karma Kayak op Gili Trawangan is fantastisch qua ligging en eten, Abia Ayu in Sidemen vonden wij heel charmant met fantastisch uitzicht.
Wij hebben verschillende excursies gedaan en dat waren ook de hoogtepunten van de vakantie. Fietsen rondom Ubud, snorkelen bij Permuteran, raften op de Ayung rivier, wandelen met gids in Munduk waren allemaal geweldige activiteiten.
De organisatie was uitstekend. Informatievoorziening en communicatie zowel voorafgaand aan de reis als tijdens waren heel goed. Organisatie verliep vlekkeloos, chauffeurs en gidsen waren altijd stipt op tijd en de lokale vertegenwoordiger was meer dan uitstekend. Eerst hadden ze ons al geholpen met transport naar Gili Trawangan toen bleek dat de fastboten niet zouden varen (zonder dat wij het wisten hadden ze al opties genomen op vluchten) en tijdens en na de aardbeving op Lombok - die ook Gili Trawangan trof - waren ze uiterst behulpzaam. Het was heel fijn dat ze ons heel snel belden om te vertellen dat de tsnunami waarschuwing was ingetrokken. Ook heel fijn was de hotelkamer die ze voor een paar uur ons geregeld hadden nadat we geëvacueerd waren van Gili Trawangan zodat we konden douchen en eten! Verrekenen van kosten ging ook heel soepel, kortom niets dan lof voor de organisatie!
De vele activiteiten die op Bali mogelijk zijn, zoals fietsen, raften, snorkelen, wandelen met gids, surfen etc. waren voor ons de hoogtepunten van de reis!
We hebben echt het idee dat we Java een beetje hebben leren kennen!
― Sandra van der Waerden. 13-08-2018
De accommodaties waren stuk voor stuk prima. Eruit sprongen:
De excursies:
Hoogtepunten zijn moeilijk aan te geven, het was de mix van de contacten met de lokale gidsen en chauffeurs, het reizen, de hotels, en de excursies die het tot een zo bijzonder geslaagde reis hebben gemaakt. En voor ons natuurlijk ook tot slot nog het familygathering-aspect op Bali. Onbetaalbaar.
Bekijk de foto's
Mooie reis, waarbij veel activiteiten buiten waren zoals we dat ook graag hebben.
― Bob van Hulst. 13-08-2018
In het hotel in Sanur waren we maar drie uur, dus wat kort, maar het was mooi, netjes en lekker eten Het was lekker om drie dagen in Maumere aan het strand te verblijven. In Moni lag de ecolodge erg mooi. In Bajawa verbleven we in twee verschillende hotels; beide niet echt goed. De local home tijdens de trekking was een topper. Ondanks dat het basic was, was dit erg leuk.
Over de excursies:
De snorkeltrip bij Maumere was erg leuk. De wandeling bij Lela en de stop bij Koka Beach waren mooie breaks van de dagreis.
Over de organisatie:
Informatievoorziening was duidelijk en compleet. Onze chauffeur reed rustig en veilig.
De hoogtepunten:
Wandeling door de rijstvelden bij Ruteng. de Adat trail en de boattrip bij de Komodo eilanden waren de hoogtepunten. En Maumere was een fijne start van de reis.
Het was echt een mooie reis, helaas hebben we het, door de aardbeving op Lombok, niet helemaal af kunnen maken. Wel nog de complimenten voor hoe jullie ons hebben geholpen op de Gili eilanden tijdens de aardbeving!
Een geweldige ervaring en zoveel lieve mensen ontmoet daar....
― Frans Urselmann. 07-08-2018
Alle excursies waren super. Veel geleerd van onze gidsen en heel veel prachtige dingen gezien in de natuur. Wat ik zeker aan zou raden is de Borobudur, de koffieplantages en de rafttocht op de Telaga Waja rivier.
Een reis om nooit te vergeten over Flores
― Maud. 21-02-2018
We willen in de eerste plaats onze chauffeur op Flores bedanken! We hadden geen betere chauffeur kunnen wensen. Hij had een hele prettige rustige rijstijl en wist veel te vertellen over Flores. Alles was perfect verzorgd door hem, altijd genoeg water en hij wist ons telkens weer te verrassen met mooie plekken om van het uitzicht te genieten.
Het was een feest om op deze manier te reizen. Je hoeft nergens aan te denken want alles verloopt goed en zoals gepland. Als je zelf wijzigingen in het schema wilt aanbrengen is dat geen enkel probleem en wordt het meteen geregeld.
Bekijk de foto's
Echte aanraders: de culinaire tour in Yogjakarta en kookworkshop bij de locals thuis in Ubud
― Charlotte Nijenhuis. 29-09-2017
De accommodaties in Indonesië
Qua accommodaties hebben we veel variatie gehad. Op dit tijdstip in het jaar (september) sprongen Adi Assri in Permuteran en Villa taman di blayu eruit. De eerste zal in het hoogseizoen wel wat massaal zijn, maar was nu ronduit aangenaam en zeer goed verzorgd. Villa Taman heerlijk rustige omgeving, aangename villa's en service. Voor leven als een god op Java raden we Kaliklatak aan, rustige, simpele maar mooie omgeving met prachtig zwembad en eigen 'kamerjongen'.
De excursies in Indonesië
Qua excursie hadden we veel verschillende dingen. Echte aanraders voor liefhebbers van eten zijn de culinaire tour in Yogjakarta en kookworkshop bij de locals thuis in Ubud. De fietsexcursies mochten deze naam maar nauwelijks hebben. De fietsen waren redelijk, maar je fietste ook heuvelafwaarts nauwelijks meer dan 10km/u, net snel genoeg voor wat rij-wind. Zowel de Bromo als Ijen waren prachtig en overweldigend, beide op een andere manier. Stel je wel in op een pittig stukje omhoog wandelen in beide gevallen. Het snorkelen bij menjagan island was mooi, maar als je duikt zou ik dat aanraden. Bij Gili Meno is dit ook heel leuk om te doen, tijdens snorkelen ook schildpadden te spotten!
De organisatie van de reis
De organisatie was prima, iedereen wist van onze komst of dat we opgehaald moesten worden. Contact met de lokale chauffeurs was over het algemeen prima, al was de variatie tussen de hoeveelheid Engels die ze spraken af en toe moeilijk te peilen.
Bekijk de foto's
A dream vacation!
― Lucas Cranen. 18-09-2017
De accommodaties op onze Indonesie reis
Keurig verzorgd, sfeer, Bali beach resort Sidemen vonden wij de mooiste lokatie met mooiste uitzicht. Het was heerlijk wakker worden. Gili meno, kontiki beach was heerlijk aan een prachtig stukje strand! Rustig en magisch. Vonden de minder luxe totaal niet vervelend maar kamer had 0 sfeer en uitstraling betreft de Balinese/Gili stijl.
Organisatie liep gesmeerd. Van bali naar Gili wat onduidelijkheden betreft waar de boot op Gili Trawangan vertrok. Gelukkig hebben we een Hollandse mond wat Engels spreekt.
Snorkelen Gili Meno met schildpadden, bezoeken van tempels en vooral tirtha empul en bali aga dorpjes is Oost Bali. Dit betreft cultuur en locale bevolking. Rijstvelden in Sidemen nog mooier dan in Ubud vanwege de lagen oftewel trapsgewijze rijstvelden. Vergeet niet een waterval te bezoeken, dit geeft mooie plaatjes!
Facebook @uniqueglobepeople
Instagram @uniqueglobepeople
Bekijk de foto's
Fantastische, afwisselende reis!
― Annemarie. 09-08-2017
Orang oetans kijken was het leukste. Daarnaast hebben we op eigen initiatief gedoken en gesnorkeld. In Pemuteran hadden we bij jullie gesnorkeld. Was super. Dolfijnen kijken was ook leuk.
Het contact met de lokale contactpersoon was super; snel, zorgvuldig en attent. Een keer kwam de taxi niet en hadden we contact met een vermoedelijk Indonesische collega, dat was toen veel lastiger. Verder alle taxi's gidsen altijd ruim op tijd en erg vriendelijk!!!
De combi Sumatra en Bali is een echte aanrader. Cultuur en natuur. Geen muggen in de zomer en ontzettend vriendelijke mensen in Indonesië!
Bekijk de foto's
Vooral de wandelingen met de diverse gidsen waren prachtig.
― Marinel van de Kraats. 12-09-2016
Bijna alle accommodaties hadden een prachtige ligging gemeen. De meeste waren ook kleinschalig en authentiek; leuk. Sommige onderkomens waren niet zo fris. De accommodatie in Sidemen vonden wij bijvoorbeeld top: prachtige ligging, alles prima in orde, heerlijk gewandeld.
Alle excursies waren zeer de moeite waard. We zijn de Bromo op geweest, hebben de sunrise Bromo gedaan.
De organisatie was prima. Alles klopte! Nergens onduidelijkheden. We waren vooral hartstikke blij met de chauffeur die de eerste week met ons meeging.
Een zorgvuldig opgebouwde reis die een mooie mix was van cultuur en natuur en van activiteit en ontspanning.
Bekijk de foto's
De reis was een samensmelting van geweldige indrukken en activiteiten!
― Marja Beemer. 15-08-2016
Bekijk de foto's
Een mooie rondreis door Bali en de Kleine Sunda eilanden
― Bob de Boers. 15-08-2016