1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
Snelboot naar Bali | € 1.139,- p.p. | € 617,- p.p. | € 489,- p.p. | € 475,- p.p. | € 446,- p.p. | € 442,- p.p. |
Auto luchthaven Lombok | € 1.146,- p.p. | € 595,- p.p. | € 457,- p.p. | € 439,- p.p. | € 414,- p.p. | € 407,- p.p. |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
Snelboot naar Bali | € 1.139,- p.p. | € 617,- p.p. | € 489,- p.p. | |||
Auto luchthaven Lombok | € 1.146,- p.p. | € 595,- p.p. | € 457,- p.p. | |||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
Snelboot naar Bali | € 475,- p.p. | € 446,- p.p. | € 442,- p.p. | |||
Auto luchthaven Lombok | € 439,- p.p. | € 414,- p.p. | € 407,- p.p. |
Een echt sportief avontuur! Een driedaagse trekking naar de top van de één na hoogste berg van Indonesië (3726 m) en een gigantisch groot kratermeer met een doorsnede van 6 km.
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 561,- p.p. | € 377,- p.p. | € 375,- p.p. | € 331,- p.p. | € 336,- p.p. | € 368,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 561,- p.p. | € 377,- p.p. | € 375,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 331,- p.p. | € 336,- p.p. | € 368,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 39,- p.p. | € 45,- p.p. | € 41,- p.p. | € 45,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 39,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 45,- p.p. | € 41,- p.p. | € 45,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 76,- p.p. | € 38,- p.p. | € 34,- p.p. | € 38,- p.p. | € 37,- p.p. | € 38,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 76,- p.p. | € 38,- p.p. | € 34,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 38,- p.p. | € 37,- p.p. | € 38,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 34,- p.p. | € 34,- p.p. | € 28,- p.p. | € 28,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 89,- p.p. | € 45,- p.p. | € 34,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 34,- p.p. | € 28,- p.p. | € 28,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
Fietsen en tuben rond Tetebatu | € 119,- p.p. | € 84,- p.p. | € 72,- p.p. | € 65,- p.p. | € 63,- p.p. | € 60,- p.p. |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
Fietsen en tuben rond Tetebatu | € 119,- p.p. | € 84,- p.p. | € 72,- p.p. | |||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
Fietsen en tuben rond Tetebatu | € 65,- p.p. | € 63,- p.p. | € 60,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 94,- p.p. | € 59,- p.p. | € 47,- p.p. | € 41,- p.p. | € 38,- p.p. | € 36,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 94,- p.p. | € 59,- p.p. | € 47,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 41,- p.p. | € 38,- p.p. | € 36,- p.p. |
1 persoon | 2 personen | 3 personen | 4 personen | 5 personen | 6 personen | |
€ 153,- p.p. | € 77,- p.p. | € 67,- p.p. | € 56,- p.p. | € 52,- p.p. | € 51,- p.p. | |
1 pers. | 2 pers. | 3 pers. | ||||
€ 153,- p.p. | € 77,- p.p. | € 67,- p.p. | ||||
4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | ||||
€ 56,- p.p. | € 52,- p.p. | € 51,- p.p. |
Het was geweldig om op iedere plek weer stipt op tijd door een vriendelijke chauffeur of gids te worden opgewacht!
8Een absoluut hoogtepunt is de beklimming van de Rinjani. Dat was heel gaaf om te doen met ons gezin!
8
Heerlijk dat alles al was geregeld.
― Marion. 20-08-2019
De zonsopgang op de Kelimutuvulkaan en de trip met overnachting op de boot bij Komodo waren onze absolute hoogtepunten, maar ook het snorkelen was fantastisch! We hebben duizenden gekleurde visjes, een haai, diverse schildpadden en een manta-ray gezien!
We zijn gewend om zelf onze reizen te organiseren, maar het was heerlijk dat alles nu al was geregeld. Hierdoor is het tempo van reizen hoger en kun je in korte tijd veel doen.
We waren ervan onder de indruk hoe goed alles was geregeld: er stond altijd iemand voor ons klaar met een auto, bus of boot en bij elke wandeling of excursie was een lokale gids aanwezig.
Het was een hele mooie reis!
Bekijk de foto's
Een onwijs gave reis!
― Maxime en Yvonne. 19-10-2018
Wij vonden het alleen jammer dat het informatiepakket pas bij aankomst verstrekt werd.
De reis begon met de sunrise hiking bij de Mount Batur. Het was een leuke excursie, maar voor ons kwam de excursie helaas te vroeg (de nacht nadat wij waren aangekomen). De excursie zouden wij zeker aanraden, maar zeker niet de nacht nadat je aankomt in Bali.
Tijdens een trip naar Bali mag een verblijf op Nusa Lembongan niet ontbreken. De sfeer op dit eiland is relaxt, je ziet er onwijs mooie dingen met het snorkelen en de stranden zijn daar erg mooi! Sukamade was een bijzondere ervaring en het uitzetten van de schildpadjes op het strand was erg leuk. De wandeling door de rijstvelden vonden wij zeker ook de moeite waard. Het beklimmen van de Ijen was best pittig, maar het uitzicht onderweg en uiteindelijk over het meer was erg mooi.
Bekijk de foto's
Een prachtige combinatie van natuur, snorkelen en cultuur!
― Michelle. 13-08-2018
We waren erg tevreden over de accommodaties. Vooral Bidara Cottage op Lombok en Golo Hilltop en Puri Sari op Flores. Prima variatie tussen iets meer basic en wat luxer. Wij zouden alleen kijken of er alternatieven zijn in Tetebatu, niet zo schoon en personeel was weinig zichtbaar.
Alles verliep perfect op één schoonheidsfoutje na van een nieuwe gids in Tetebatu die niet goed had begrepen dat er een complete Sasak lunch voor ons was voorbereid. Hij was echter zeer vriendelijk en heeft ons prima begeleid.
De reis was een prachtige combinatie van twee mooie gedeelten van Indonesie met veel natuur, snorkelen en een stukje cultuur!
Bekijk de foto's
Het was geweldig om op iedere plek weer stipt op tijd door een vriendelijke chauffeur of gids te worden opgewacht!
― Loulou Schöttelndreiër. 11-08-2017
We vonden de afwisseling tussen luxere en eenvoudigere accommodaties met weer een prachtige ligging heel geslaagd. Toppers: Manohara, Savoy Homann, Kalibaru, Gallery in Yogya, Inata Monkey Forest in Ubud, Kontiki Meno op Gili Meno. Eigenlijk was alles leuk, behalve het hotel in Bogor.
Er waren zoveel excursies die de moeite waard waren: Borobudur, Prambanan, Bromo, Sasakdorp bij Senaru, wandeling van Candi Ceto naar Candi Sukuh, snorkelen Lombok bij Gili Kondo.
De informatievoorziening goed. Draaiboek helder en compleet. Het was geweldig om op iedere plek weer stipt op tijd door een vriendelijke chauffeur of gids te worden opgewacht. Ze waren allemaal vriendelijk en toegewijd, en altijd bereid om mee te denken over onze wensen. Hoogtepunt was dat Sutoyo er voor gezorgd heeft dat de dierbare trui van onze zoon, die hij in Yogya had laten liggen, naar Bali is opgestuurd, en daar tijdens onze eerste maaltijd aan het strand aan hem werd teruggegeven! Het busje van Yogya naar Bali, waar we het langst ingezeten hebben, was minder comfortabel, verder was alle vervoer prima.
Een geweldige, afwisselende en zeer goed geregelde reis
― Gratiëlle Pelders. 26-08-2016
We zijn zeer tevreden over de diverse accommodaties die inderdaad erg gevarieerd waren, van super de luxe tot zeer basaal. We verbleven onder andere aan de voet van de Borobudur, het was erg luxe en het uitzicht was fantastisch. In Kalibaru sliepen we op een hele prettige, mooie en sfeervolle plek. Er was een prachtig zwembad en de mooie kamers hadden ook nog een veranda. Het was fijn om daar twee dagen te zijn. In Kaliklatak sliepen we in een sfeervol huisje waar we het diner geserveerd kregen in onze eigen woonkamer.
Een mooie rondreis door Bali en de Kleine Sunda eilanden
― Bob de Boers. 15-08-2016
Een absoluut hoogtepunt is de beklimming van de Rinjani. Dat was heel gaaf om te doen met ons gezin!
― Bart Plug. 08-08-2016
Over het algemeen vonden we de accommodaties goed. In Labuan Bajo was het vergane glorie en in Bajawa vonden we niet goed. De andere waren, ondanks soms heel eenvoudig, erg gezellig door de eigenaren, ander gezelschap of de algemene atmosfeer.
Een zorgeloze vakantie op Bali, Gili en Lombok
― Dirk Koster. 13-07-2016
We waren in het hotel inTabanan de meeste tijd de enige gasten, deze accommodatie hebben we erg positief beoordeeld! Het hotel van Tetebatu vonden we het minst: er was regelmatig helemaal niemand, bijvoorbeeld op het afgesproken ontbijttijd en de wifi werkte niet altijd naar behoren. Het hotel op Gili Meno had geen warm water, wat wel jammer was.
Wij vonden de wandeling door de rijstvelden bij Tetebatu erg mooi
― Frank Puijn. 09-05-2016
Een afwisselende, goed georganiseerde reis over Lombok
Wij vonden de wandeling door de rijstvelden bij Telebatu erg mooi. Ook de excursie bij Senaru met de vrouwelijke gidsen is leuk vanwege de verhalen en het contact met de lokale bevolking.
Alles was prima geregeld.
Bekijk de foto's
De reis was tiptop geregeld en georganiseerd!
― Martend van der Veen. 20-04-2016
Het snorkelen bij Menjangan eiland is echt de moeite waard; veel mooie en grote vissen en erg mooi koraal.
Bekijk de foto's
De hele reis is voor ons een hoogtepunt geweest!
― Anneke Bleecke. 19-11-2015
De accommodaties op deze reis?
De excursies die wij gedaan hebben waren allemaal het aanraden waard. Voor mijn man sprong het wassen van de olifanten in Tangkahan eruit. Ik vond het snorkelen bij Lombok het mooiste.
Bekijk de foto's
Prachtige reis die tot in de perfectie geregeld was!
― Familie Smeur. 04-08-2015
De accommodaties waren altijd van prima niveau. Wat in het begin even wennen was was het lange wachten in restaurants van hotels, en de wonderlijke volgorde waarmee eten dan op tafel kwam, maar dat soort ervaringen hoort wat ons betreft bij reizen. Het leidt soms tot verbazing en verwondering en dat is best leuk.
Wij vonden alle excursies erg leuk, op eentje na. Achteraf vonden wij het dolfijnen spotten in lovina wel een heel circus. Het dolfinarium in Harderwijk is rustiger en beschaafder. Fietsen en wandelen, de dorpjes en tempels waren allemaal zeer de moeite waard. Een mogelijkheid waar jullie wat mij betreft nog eens naar zouden kunnen kijken is een mogelijkheid om één of twee dagen echt het oerwoud van lombok of bali in te gaan met een gids
De organisatie en informatievoorziening, gidsen en chauffeurs; alles was perfect. Het contact met jullie contactpersoon in Indonesië via sms verliep vlekkeloos, dus er hoefde helemaal geen problemen op gelost te worden.
Een bijzondere ervaring, mooi, indrukwekkend en zeer goed geregeld!
― Marilinde en Stefan. 17-06-2015
Bekijk de foto's
Een heerlijke, afwisselende vakantie, waar alles super geregeld was door jullie!
― Familie Lelivelt. 22-10-2014
De reis heeft een enorme indruk op ons gemaakt!
― Familie Hoving. 01-09-2014
De begrafenisceremonie in Rantepao vergeten we niet weer
― Eggie en Nelleke. 03-07-2014
Maar eigenlijk zouden we alles wat gedaan en gezien hebben aanraden.
Werkelijk drie weken lang genoten!
― Rob en Carla. 02-07-2014
De organisatie was in één woord TOP
― Astrid Eegerdingk. 29-04-2014
Iljen,
Herbal walk + workshop
Angklung muziek
Borobudur
Boottocht Komodo
Stadswandeling Bandung
Culinaire trip in Yogyakarta
Sasak dorpjes en wandeling in Senaru, op Lombok
De chauffeurs waren heel verschillend maar wel uitstekend. Spraken allemaal engels.
We genoten van de afgelegen plekjes op Flores
― Hennie en Sjoerd. 16-08-2013
Veel contact met de plaatselijke bevolking: helemaal wat wij zochten!
― Henk, Marjo en Linda van Valen. 17-07-2013