Winactie voorwaarden samenwerking Barts Boekje
Ontdek jij straks de mooiste highlights van Marokko? Doe mee aan de winactie en maak kans op een 8-daagse rondreis naar Marokko voor twee personen!
Hoe doe je mee?
Meedoen? Super simpel: laat in de comments bij de post van Barts Boekje weten wie je meeneemt naar deze dreamy holiday destination. @footprint.travel (en natuurlijk @bartsboekje) volgen is een must– en wie weet reis jij volgend jaar naar het prachtige Marokko.
Goed om te weten
We hebben de belangrijkste zaken voor je op een rijtje gezet:
・De winactie loopt van 23 oktober t/m 6 november en de winnaar wordt binnen een week erna via de mail bekendgemaakt.
・De reis is maximaal ter waarde van €2750.
・De prijs is niet in te wisselen tegen een contante uitbetaling.
・Alleen bij het volgen van alle beschreven stappen, doe je mee met de winactie.
・De reis is inclusief vluchten, huurauto en toffe slaapplekken op basis van Footprint Travel's keuze.
・Je hoeft geen klant te zijn van Footprint Travel om deel te kunnen nemen aan de actie. Ben je wel op zoek naar een nieuwe reisbestemming? Kijk dan eens naar ons aanbod
・De prijs is te verzilveren op de reis 'Ewa Marokko'.
・De prijs is op naam gesteld en kan niet weggegeven worden aan iemand anders.
・Indien je de reis zelf wilt verlengen of met meer personen op reis wilt, dan betaal je zelf de meerprijs.
・De reis moet plaatsvinden binnen een jaar na de winactie en kan alleen tegen een extra vergoeding worden ingezet tijdens de nationale vakantieperiodes. Indien de reis niet heeft plaatsgevonden, vervalt de reischeque.
・Door mee te doen aan de actie, ga je akkoord met het ontvangen van de nieuwsbrief en andere relevante mailings van Footprint Travel.
・Persoonlijke gegevens worden enkel gebruikt voor correspondentie over de wedstrijd en relevante mailings van Footprint Travel.
%3Aquality(85)&w=3840&q=75)