Op dit moment zijn we bezig met een nieuwe website. Kom binnenkort terug en bekijk onze nieuwe routes, bestemmingen en excursies!
Kun je niet wachten met het boeken van een rondreis? Rondreizen Riksja Travel →
Jeroen en Marije Vonk - 19-08-2013
Cijfer voor deze reis: 9 van 10


Absoluut een droomreis! Een dikke 9! We gaan Footprint Travel absoluut aanraden aan vrienden en familie! De accommodaties waren allemaal netjes en goed verzorgd. Vooral de eenvoudige accommodaties in de jungle (Bukit Lawang en Tangkahan) en de hele luxe op Bali (Tabanan) waren super!
 
Alles was super geregeld. 1x op Java een minder fijne chauffeur gehad. Hij kwam steeds te laat en 1x zelfs helemaal niet. Na contact met Footprint Travel werd dit meteen geregeld en kregen wij een andere chauffeur. De chauffeur op Sumatra vertelde veel en ook alle lokale gidsen deden alles om het ons naar de zin te maken. Op Bali zijn we helemaal in de watten gelegd toen de accommodatie hoorde dat het onze huwelijksreis was. De informatiemap was helemaal compleet en elke dag was duidelijk waar en hoe laat we moesten zijn.
 
Onze hoogtepunten op deze reis:
  • Olifanten wassen + rit, Tankahan
  • Jungletocht orang-oetans, Bukit Lawang
  • Spelen met dolfijnen, Sanur
  • Culinaire trip, Yogjakarta